Stylizacja elegancka: klasyka z połyskiem.

Śnieżna bluzka i czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej tradycyjnie, ale nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu szkolnego stroju nabiera dorosłego charakteru dzięki wyrafinowanym tkaninom i ozdobom.
W tym zestawie biała bluzka zachowuje klasyczny, dopasowany fason oraz jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są tradycyjnie zgięte, lecz nieskomplikowane oraz postawione, co natychmiast dodaje koszuli elegancji. Stylizacja wyrafinowana została podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje popularny wzór z tkaniny. Taka tkanina daje jej trochę ekstrawaganckiego stylu oraz przekonuje, iż nosząca ją kobieta jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez butów na obcasie. My proponujemy błyszczące, srebrne szpilki o topowym, mocno wykrojonym kroju i z geometrycznym, szpiczastym czubkiem przykrywającym stopę na skos. Oryginalne buty nadają styl kolejnym dodatkom. Szyję zdobi misterny naszyjnik na łańcuszku, który ozdabia dużo połączonych ze sobą błyskotek. Połyskujące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz przykują uwagę. Na nadgarstek proponujemy delikatny, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka będącej przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylizacji color-blocking łączy czerń z szarością i można ją nosić w dłoni czy na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy wyrafinowanej stylizacji razem z linkami do sklepów umieszczone są w galerii – kliknięcie w nazwę wybranej rzeczy przenosi na stronę rzeczy.
tekst dostepny na stronie damska torebka