Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Funkcjonuje parę prostych strategii, pozwalających wypracować silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco silna lub jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz kilka wskazówek dla siebie.

Podajemy ci parę prostych metod, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. W żółwim tempie oraz stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, iż spada transport krwi do penisa podczas seksu. Jeżeli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może także wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może tania kamagra być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.