Łatwe? To do działania, a raczej do łóżka!

Apetyt seksualny zależy głównie od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, gwarantuje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla dziewczyn!), doceniani przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest tożsama z naszymi upodobaniami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie aby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednak instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, zależy jest również od potencjału ciała. erekcja
Wobec tego poza zadbaniem o właściwą oprawę zbliżenia, wskazane jest 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swój organizm, aby sprostał wyzwaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa dieta i odrzucenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa niezmiernie negatywnie na możliwości erekcji, nie ma też odpowiedniej liczby wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Poza wypunktowanymi w artykule wskazówkami, każdy z nas jest w stanie polecić kilka własnych, które sprawiają, iż apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ulubiony sposób wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie pysznego i pomysłowego posiłku: miło i sielankowo lub przebojowo i ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej wcześniej z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na odprężenie się oraz bycie tu i teraz z drugą osobą, ważne żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj tania kamagra