Przyczyny słabej erekcji. 

 

Spośród najpowszechniejszych powodów pojawiania się kłopotów z potencją można wymienić:

 

1) Kiepska dieta – jeśli objadamy się przede wszystkim śmieciowym jedzeniem, wysokokalorycznym, w naszym jadłospisie nie ma zaś zdrowych owoców, warzyw, ryb, to naprawdę nie dziwmy się, że niestety potencja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak ruchu, bierny tryb życia – o ile to w zupełności zrozumiałe, że w dzisiejszych czasach spędzamy sporo czasu siedząc, przecież bez pracy ciężko żyć na fajnym poziomie, to jednakowoż nie ma wytłumaczenia dla tych osób, które nie ruszają się po wyjściu z pracy.

 

3) Problemy zdrowotnegdy człowiek choruje na schorzenia serca, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu także z jego poziomem libido nie wszystko jest OK.

 

4) Znużenie – o ile z początku jesteśmy pewnie zafascynowani swoją partnerką, jej ciałem, to później może dojść rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna niemalże zabija. W tym celu należy porozmawiać z własną partnerką, spytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić pożycie seksualne. Godne zainteresowaniapowabne ubrania, być może jakieś zabawki, produkcje
erotyczne
albo przebieranie się. Możliwości, dzięki którym nasze życie seksualne będzie ciekawsze jest sporo.

 

5) Chroniczny stres, kłopoty w pracystresujące sytuacje są permanentnym elementem naszego życia, lecz w końcu nikt nie mówi, że musimy reagować na takowe bardzo dużym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można w taki sposób pokierować własnym życiem, aby nigdy nie dochodziło do takiej sytuacji, w której to stres zrujnuje nam zarówno dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-tania levitra
cialis