African Mango 900 – Jeśli zamierzasz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów przetestuj niezawodny środek African Mango 900!

African MANGO to prosty suplement diety prosty w świadomości pigułek. Wyrób ten zarządzany stanowi dla osób dorosłych, które zmagają się z otyłością i pragną zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do picia kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli masy ciała.

Głównym składnikiem materiału jest wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Element ten zyskał popularność w Kształtach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, chorujących na planie udokumentowanie jego efektywności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest świetnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną pozycję w ciągu odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zawarty w formulacji produktu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i ochronę wagi. Składnik ten ponadto wpływa dodatnio na obniżenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W zestawie suplementu diety African MANGO znajdują się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając niezliczoną liczbą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do przyjęcia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najodpowiedniejszego rezultatu należy stosować pigułki w trakcie lub wręcz po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (istnieje to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie wchodzić wskazanej do pobrania dziennej porcji preparatu.

AfricanMango900

bioveliss tabs

Breast-Fast