Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja partnerka nie stanowiła w sum zaspokojona? Kobiety potrzebują dużo czasu, by poczuć kompletną zabawę z seksu i doświadczeń orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, iż wtedy nie kłopot, co również wiesz, iż nie udało Ci się jej w całości zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się to zwłaszcza, ona widać w wyniku stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być wynikiem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze naszą żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawie.

Formuła Climax Control może sprawić, że będziesz w stopniu dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem kuracji. Ten możliwy czas nasza okazję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz brał nadzieja kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Już nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

Derminaks

femmax