Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć smutki, rozczarowania i nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi jakimś z najkorzystniejszych a powszechnie wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło oraz nieszczęścia, biel wzmacnia szczęście i zatrzymuje pozytywną energię.

Świeca przeprowadzana jest ręcznie z naturalnego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz ekstraktami z wyjątkowo silnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału wskazana jest również odpowiednia formuła, która była wykorzystywana obecnie w starożytności; to jedyne zaklęcie ochronne, które posiada zabezpieczać przed niekorzystną aurą z zewnątrz, niebezpieczeństwami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma działanie wielowymiarowe. Nie tylko chroni przed złem oraz oczyszcza, ale również unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa olbrzymią funkcję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i wyciszenia umysłu, co we współczesnym świecie jest skrajnie ważne. I sam proces odprawiania ceremoniału wymaga tylko kilku przygotowań: odpowiedniego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem potrzeba tylko skoncentrować się na punktu, jaki potrzebujemy spełnić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx-Repellent Magic Formula

Kankusta Duo

Knee-Active Plus