Moda na co dzień

Sporo pań ma znaczące kompleksy na punkcie własnej tuszy – często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma żadnego sensu się oszukiwać – nierzadko realia są takie, że istotnie panie mają o kilka kilogramów za wiele. Na szczęście istnieją naprawdę ciekawe rozwiązania, które powodują, iż można wyglądać szczuplej. Ba, całkiem często całkiem szczupłe kobiety przez słabo dobrane ubrania wyglądają na o wiele cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez cienia wątpliwości ubrania muszą być jednokolorowe – oczywiście nikt nie zakłada, że odpadają przeróżne odcienie tego samego koloru, nie można przesadzać, w tym aspekcie panuje akurat wolność wyboru. Do tego niech barwa naszego stroju podkreśla to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To słabe połączenie, nie dość, iż wygląda niezbyt korzystnie nawet na chudej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów oraz falban. Jeśli zaś są wąskie biodra i bardziej rozbudowana klatka piersiowa, trzeba założyć na siebie szeroką spódnicę, oprócz tego top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. Bardzo często kobiety pragną ukryć brzuch, nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W tym celu trzeba założyć spódnicę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Chociaż w ostatnim czasie panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeżeli jakaś z kobiet chciałaby je ukryć, powinna założyć spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I oprócz tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej powodują, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilogramów lżej.