Multilan Active – poprawa słuchu nigdy nie była taka łatwa. Sojusznik w konfrontacji z utratą słuchu!

Stopniowa utrata słuchu nie musi być nieprzyjemną dolegliwością.

Dzięki Multilan Active możesz przestać o takim fakcie i w pokoju napawać się każdym dniem.

Za efektywne skutki robienia oraz gwałtowną redukcję kłopotów ze słuchem po pewnym stosowaniu Multilan Active odpowiada przede wszystkim przemyślany skład preparatu. To niezwykła receptura sporządzona z sprawą o osobach, które borykają się ze kolejną utratą słyszalności – w zysku postępującego wieku czy nadmiernego postawienia na wzmożone hałasy. Sekretem jest wywar z miłorzębu japońskiego w związaniu z czyniącym medyczne cuda enzymem Q10, uważanym przez wielu ekspertów za jeden spośród najistotniejszych enzymów ludzkiego organizmu.

Gdyż Multilan Active odpowiedzialny jest w formie pigułek, jego funkcjonowanie jest wiele przyśpieszone, ponieważ zamknięte w nim substancje błyskawicznie przyjmują się w krew oraz tkanki. Natomiast co tworzy, iż zaczynają działać właściwie tylko po kilkudziesięciu minutach. Tymi treściami są nie tylko wyciąg z miłorzębu oraz enzym Q10, lecz również inne cenne związki chemiczne, które zapobiegają opuszczaniu się kłopotów ze słuchem oraz regenerują ośrodek słuchu i powodują zwalczać przykre dolegliwości. 

Można tu przytoczyć również olejek kamforowy, laktony terpenowe, izoramnetynę, kwecytynę oraz cynk. Całe te podstawy połączone w poszczególnej kapsułce Multilanu Active sprawiają, iż wygrywa on skuteczny oraz wyjątkowy pomysł na ucho wewnętrzne i tymże samym znacznie ułatwia jakość słuchu. To preparat dla każdego: seniorów i młodszych, jacy wymagają zacząć normalnie słyszeć.

MultilanActive

Perle Bleue Visage Care Moisturise