Stylizacja świąteczna: w barwach choinki.

Ciemna zieleń, nasycona purpura i brokatowe srebro oraz złoto to kolory najczęściej łączone ze świętami. Stylizacja świąteczna także bywa utrzymana w barwach z gwiazdkowej palety.
Dekoracja świąteczna bazuje na bordo sukience obszytej czarną siateczką. Pas i biodra eksponuje spektakularna kokardka, a dekolt wycięty w wzór serca zwraca uwagę na piersi. Sukienka bywa sexi, ale nie odkrywa nazbyt sporo, a poprzez bezpiecznej długości za kolana akcentuje najbardziej atrakcyjne części nóg
Pozostając w atmosferze choinkowych akcentów, jako uzupełnienie zalecamy mocne zielone buty na obcasie wyszywane cekinami w tym samym kolorze i ozdobione efektowną wstążeczką – dzięki nim z pewnością zrobisz furorę na familijnym spotkaniu.
Do kolorów choinki oraz śniegu nawiązuje również biżuteria.
etno-297x417
Proponujemy komplet łączący śnieżne oraz zielone cyrkonie, składający się z owalnych kolczyków oraz pierścionka w srebrnej oprawie. Cyrkonie staną się alternatywą dla szmaragdów, czyli standardowych, zielonych kamieni. Stylizacja okolicznościowa zawiera poza tym niewielką kopertówkę – w tym wypadku zalecamy czarne, skórzane puzderko pokryte srebrnym, ażurowym wzorem. Dekorację w odcieniach choinki obowiązkowo powinna uzupełnić karminowa pomadka oraz mocny manikiur w jednakowym kolorze lub barwie połyskującej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki