Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo powstające z sporych elementów wzmacniających, które znajdują się w niniejszym serum sprawiają, że już po pierwszej aplikacji że i odczuwać różnicę. To doskonała formuła, która przechowuje się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w dobrych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i powiązanych spośród nimi pomocy. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży doprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie ochrania włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co ma niezbyty dowód że warto zaczerpnąć z atutów tego suplementu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

ProEngine

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso-Duo Shampoo